21:59 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018

Mbretëresha Letizia e Spanjës plot stil

Mbretëresha Letizia e Spanjës dukej e mahnitshme gjatë ditës së sotme.

Mbretëresha 46 vjeçare dukej me mjaft stil ndërkohë që mori pjesë në një ngjarje të Ditës Botërore të Shëndetit Mendor në Madrid.

Letizia, burri i së cilës është Mbreti Felipe trashëgimtar i fronit spanjoll, kishte veshur në fund lëkure me ngjyra, përderisa mbante lartë një bluzë me ngjyra dhe të ngushtë.

Sipër krahëve ajo kishte vendosur pallto ngjyrë kafe të cilat i kishte kombinuar edhe me këpucë./Indeksonline/