11:34 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit

Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit), transmeton Indeksonline.

Mbyllja do të bëhet sipas datave dhe orareve të mëposhtme:

E premte – 7 dhjetor 2018 – mbyllje e pjesërishme 09:00 – 12:00 dhe 14:00 – 17:00

E shtunë – 8 dhjetor 2018 – mbyllje ditore nga 07:00 – 17:00. /Indeksonline/