21:29 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Me birra e cigare, Sami Lushtaku i mbledhë burrat në konak (Foto)

Kryetari i degës së PDK-së në Skënderaj, Sami Lushtaku duket se e ka lënë prapa konfliktin verbal me Bekim Haxhiun duke vendosur të bëjë qef sot në odën e tij.

Në odën e ish kryetarit të Skënderajit sot janë mbledhur burrat për të ndarë llafe shoqërie.

“Si çdo herë stoikë dhe të vendosur në konakun e Kryetarit Sami Lushtaku” shkruan Shemsi Maksuti, njëri nga të pranishmit në Odën e Lushtakut.

Bashkë me të shihen në odë edhe dy antarë të PDK-së në Skënderaj, Fadil Nura e Hajriz Koci./Indeksonline/