16:55 / E Hënë, 24 Shtator 2018 / indeksADMonline

Me dhimbje të thellë, Kida tregon se humbi një person të zemrës

Sot nuk ka qenë një ditë aspak e lehtë për këngëtaren kosovare, Kida.


Ajo ka humbu një person të zemrës, gjyshja e saj ka ndërruar jetë, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një mesazhi prekës vet këngëtarja.

Ajo ka postuar një fotografi me mbishkrim, ku shpreh dhimbjen dhe mungesën e gjyshes që do ta ndjej./Indeksonline/