18:30 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Gjyshërit e ‘çmendur’ tregojnë se mosha është vetëm numër

Gjyshërit definitivisht e bëjnë jetën tonë më të mirë.

Ata, jo rrallë herë ndajnë përvojat e tyre me ne dhe na mësojnë gjëra që nuk do të mund të mësonim diku tjetër, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Në këtë artikull, përmes disa imazheve ju do të gjeni disa gjyshër të mahnitshëm që vërtetojnë se mosha është thjeshtë numër./Indeksonline/.

 

Ky gjysh mund t’ju mësojë se si të mbroni veten në shkollë

Dikush i ofroi gjyshit tim një vend të preferuar për të moshuarit në metro dhe ai e bëri këtë

Unë do të ftoja të gjithë miqtë e mi për të treguar gjyshin tim kuzhinier

Mosha nuk është kurrë një pengesë për mundësitë e pafundme

Kush tha se vetëm të rinjtë mund të ngasin një motor? Nuk ka të bëjë me moshën, por me gjendjen tuaj mendore

Gjyshja Betty nuk do të lejojë që kanceri ta ndalojë atë të buzëqeshë!

Qëndro i ri, qëndro ‘i çmendur’

Gjyshërit tanë meritojnë më të mirën

Duke iu treguar të rinjëve se si të jetojnë në maksimum

Mos thuaj nuk mundem, sepse ai mundet

Një person i cili është në gjendje të shohë lumturinë kurrë nuk plaket

Stil, rini dhe lumturi