17:05 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Më fal Manchester City, kam gjetur skuadër të re” [Foto]

Mbrojtësi francez i Manchester City kishte një lëndim serioz në ligamente dhe ka ende disa muaj për të bërë jashtë fushe.

Ai është gjithmonë aktiv dhe mjaft komik në rrjetet sociale.

“Më fal Mancheseter City, kam gjetur skuadrën time të re” , ka shkruar Mendy në Twitter, në një foto që portretizon atë së bashku me disa vajza të bukura të Etihad, sponsorit të Manchester City-t. /IndeksOnline/