13:40 / E Diele, 08 Prill 2018 / indeksADMonline

Me këto lojëra ju do të stimuloni dëshirën tuaj seksuale

A ju kujtohet loja e fshehjes apo kerkimi per nje thesar? A keni provuar versionin sexy të këtyre lojrave? Nëse ju mungon ide, shikoni një çift të lojrave që ju mund të provoni në dhomën e gjumit dhe të frymëzojë një epokë të re të pasionit.

Lodhje, shumë stres në punë, fëmijët, zemërimi në partnerin dhe jetën e mërzitshme seksuale janë vetëm disa nga arsyet pse 23 për qind e çifteve shpesh flenë në shtretër të veçantë, sipas një studimi amerikan.

Por kjo është vetëm një zgjidhje seksuale për të gjitha këto probleme, dhe për të pasur marrëdhënie seksuale  janë vetëm lojëra të thjeshta.

Ju vetëm duhet të ndryshoni rrobat në të brendshme sexy ose të veshni rroba seksi të uniformave të ndryshme të një polici, apo rroba të një kuzhinieri.

Poashtu për të rritur edhe dëshirën tuaj seksuale ka edhe lojëra tjera si eksitimi me si, lojra me prekje në trup, loja e fshehjes.

Temat: