09:28 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Me një fotografi të veçantë, Meda uron babanë për ditëlindje

Meda është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të kërkuar shqiptar.

Edhe pse tejet aktiv me projekte e koncerte, këngëtari kur është fjala tek personat e zemrës ka treguar që është mjaftë i kujdesshëm.


Sot, në ditëlindjen e babait së tij, ai vjen me një urim në llogarinë e tij Instagram.

Meda ka postuar një imazh të të atit dhe një mbishkrim në të, ku ky i fundit shfaqet në veshje tradicionale, teksa mbanë një lahutë në dorë./Indeksonline/