13:12 / E Mërkurë, 26 Shkurt 2020

Me stil dhe sportive, Dafinës gjithçka i ka hije

Dafina Zeqiri mund të paraqitet ekstravagante në koncertet e saj, por ajo dinë të jetë edhe sportive dhe e thjeshtë.

E tillë u paraqit artistja gjatë ditës së sotme teksa po shijon një ditë të lirë nga angazhimet muzikore.

Dafina e cila njihet për stilin e bukur dhe me shije, në fotografi që realizoi para pasqyrës, shihet e veshur në veshje sportive, të kombinuara me një kapele, atlete dhe pa grim.

Këngëtarja e famshme është një femër e bukur dhe me linja seksi, prandaj secila dukej e bën të duket atraktive.

Ndryshe, Dafina së fundi publikoi projektin “Merri krejt” që u prit mirë nga publiku./Indeksonline/

Mos i humb