14:59 / E Diele, 02 Shtator 2018

Meda me pushime në Turqi, kësaj radhe edhe me prindërit

Shtatori është muaji kur këngëtarët preferojnë të pushojnë.

Edhe Meda pas mbarimit të sezonës, ka vendosur t’i kalojë disa ditë relaksi.


Këngëtari ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram ku shihet me dy prindërit dhe bashkëshorten e tij.

Ata kanë zgjedhur rivierën turke për të pushuar./Indeksonline/

Mos i humb