16:46 / E Martë, 14 Janar 2020

Meda pozon pranë gruas dhe fëmijëve të tij!

Këngëtari i njohur shqiptar që njihet si Meda, është tejet i pëlqyer nga publiku.

Kjo për shkak të këngëve që ai sjellë vazhdimisht për publikun, e që është tejet i kërkuar edhe nëpër mbrëmje muzikore në vende të ndryshme gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

Meda dhe gruaja e tij Lulja së fundmi janë shfaqur të lumtur duke pozuar së bashku me fëmijët e tyre.

Ata shihen mjaft të lumtur pranë fëmijëve të tyre duke gëzuar një familje të shëndoshë.

Kujtojmë që Meda shfaqet vazhdimisht pranë familjes së tij. /Indeksonline/