15:36 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mediat serbe: Djali i Naser Kelmendit arrestohet në Beograd

Sipas raportimit të mediave serbe, Elvis Kelmendi, 39 vjeçar, djali i bosit shqiptar të narko-trafikut , Naser Kelmendi është arrestuar dy ditë më parë në Beograd, me dyshimin se kishte rrahur të dashurën  e tij 25 vjeçare dhe duke mbajtur në mënyrë të paligjshme ka mbajtur armë me gjashtë plumba në apartamentin e tij.

Gjithashtu thuhet se Elvis Kelmendi sapo është paraqitur në seancën dëgjimore në Prokurorinë Publike në Beograd, e  cila sugjeroi që t`i vendoset masa e paraburgimit prej 30 ditësh dhe gjykata do të vendosë për propozimin deri në fund të ditës.