15:54 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / V R

Megan Fox dashurinë për partnerin e ri në e përjetëson në trup

Duket sikur Megan Fox po e bën të përhershme dashurinë e saj për Machine Gun Kelly !

Tifozët me sy të shqiponjës vunë re se ndërsa parakaloj nw tapetin e kuq nw “American Music Awards” në 2020 me reperin 30-vjeçar gjatë fundjavës, aktorja 34-vjeçare dukej se debutonte në tatuazhin e saj të ri.

Megan tregoi tatuazhin e ri në krahun e saj të majtë, i cili është shkruar me një shkronjë të vogël, lexon “el pistolero” – fjala spanjolle për “personin e armatosur”.

“Tatuazhi i ri i Megan Fox thotë” el pistolero “, me sa duket thuhet se është nofka e MGK,” shkroi një tifoz në Twitter .

Megan dhe Machine Gun Kelly filluan lidhjet gjatë verës, pak pasi u njoftua se ajo u nda nga burri, Brian Austin Green.

Të dy shpesh kanë shprehur dashurin për njëri-tjetrin në mediat sociale dhe në intervista. Në tetor, ajo prezantoi Machine Gun Kelly me tre fëmijët e saj./Indeksonline/