17:39 / E Mërkurë, 20 Tetor 2021 / AD

Megan Fox dëshmon se është stilistja më e zjarrtë e Hollivudit

Megan Fox është fytyra e re e kompanisë ‘Boohoo’ dhe çdo i imazh I saj, është më marramendës se tjetri.

35 vjeçarja shpërndau një fotografi në të cilën dukej tejet e zjarrtë, transmeton Indeksonline.

Ajo u shfaq e veshur me sytjena lëkure të zezë dhe me pantallona të shkurtër.

Përveç sytjenave prej lëkure dhe pantallonave, ajo kishte veshur një fustan të zi dhe e duke kombinuar me disa pjesë të kuqe.

“Pritja ka mbaruar për koleksionin e projektuar nga ikona e femrës @meganfox ❤️‍Vendosni alarmet tuaja, nuk doni të humbisni këtë,” thuhet në mbishkrimin e Boohoo Instagram./Indeksonline/