13:05 / E Martë, 26 Maj 2020

Megan Fox thotë se është e lumtur vetëm, pas ndarjes nga bashkëshorti

Austin Green u bë publike në fillim të këtij muaji pas gati një dekade martese dhe ai ka folur hapur për atë që ndodhi.

Aktori 46-vjeçar ka folur së fundi në një intervistë të tij dhe ai foli për mënyrën sesi ata planifikojnë të rrisin tre fëmijët e tyre.

Brian gjithashtu tha se si Megan i tha atij se e kuptoi që është më e lumtur që është vetëm.

“Ajo tha e kuptova ndërsa isha jashtë vendit duke punuar vetëm se ndjehem më shumë vetvetja, dhe më pëlqeu më mirë gjatë kësaj përvoje, dhe unë mendoj se kjo mund të jetë diçka që ia vlenë ta përjetojë”, tha Brian për Megan .

 “Dhe, unë isha i tronditur dhe isha e mërzitur për këtë, por nuk mund të mërzitem për të, dhe nuk u mërzita me të sepse ajo nuk kërkoi të ndjehej në atë mënyrë, nuk ishte një zgjedhje që ajo e bëri,por  kjo ishte mënyra që ajo në të vërtetë ndihej”.

Ndërsa u përfol që arsyeja e ndarjes ishte romanca e re e Megan me reperin amerikan MGK./Indeksonline/

Mos i humb