19:16 / E Premte, 23 Shtator 2022 / MSH

Melinda e Finem na qojnë në “Milano”

Melinda dhe Finem kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur.

“Milano” quhet kënga e dyshes, e cila është realizuar me videoklip.

Kënga është prodhuar nga Rvchet dhe BigBang. nën regji të Valon Azirit.

Ndiqni bashkëpunimin e plotë.