11:03 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mëngjeset e dashuruara të Mihrijes dhe Naimit (Foto)

Naim Abazi dhe Mihrija Braha janë një nga çiftet më të përfolura dhe më të vjetra të estradës. Ata çdo hap e bëjnë bashkë me njëri-tjetrin, madje edhe emisionet i kanë të përbashkëta, shkruan Indeksonline.


Edhe pse në moshë, çifti shpesh e ka dëshmuar që dashuria e tyre nuk njeh vite! Të pandarë dhe ende të dashuruar si në ditën e parë ata shfaqen edhe në fotografinë që ka publikuar vet këngëtarja në rrjetin e saj social Instagram. Çifti po e pin kafen e mëngjesit bashkë. “Mirëmengjesi me kafe, llafe”, ka shkruar ajo./Indeksonline/