22:13 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Mënyra për ta kuruar kollën në shtatzëni

Kolla është një shqetësim serioz i cili shkaktohet prej të ftohtit dhe komplikimet e virozave të ndryshme.

Por nëse pjesa më e madhe e personave e gjejnë veten duke marrë ilaçe apo shurup, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për femrat shtatzënë.

Për të shpëtuar nga një situatë e tillë, ekziston një kurë natyrale për të gjitha shtatzënat.

Mjafton të përgatisni avull me ujë të nxehtë me sodë buke dhe dy tre pika vaj esencial.

Thitheni avullin e çliruar nga përbërja disa herë në ditë dhe do ë shikoni se do të jeni të lehtësuar.