09:00 / E Enjte, 15 Tetor 2020 / indeksADMonline

Mënyra të lehta për “frizurën”, gjatë vjeshtës

Thuhet se floku është pjesa më e rëndësishme e një femre.

Por, sigurisht për t’i mbajtur ato të “freskëta” duhet edhe kujdes të shtuar.

Pasi që jemi në stinën e vjeshtës, ju sjellim përmes kësaj blogereje një video, disa mënyra se si t’i bëni disa “frizura” të lehta dhe të thjeshta, por që rezultati është i mahnitshëm./Indeksonline