16:47 / E Shtunë, 20 Shkurt 2021 / B O

Mercedes-AMG GLS 63 vs BMW Alpina XB7, “bishat” përballen me performancë

2021 BMW Alpina XB7 ( 179,900 euro) dhe 2021 Mercedes-AMG GLS63 ( 174,450 euro), janë këtu për t’i treguar botës se mund t’i keni të gjitha.

Me 3 rreshta, 600+ kuaj fuqi dhe etiketat e çmimeve në 6 shifra, këto SUV të porositura janë gjithçka që mund të dëshironi dhe më shumë!

A është ashtu? … Shikoni videon për ta zbuluar! /IndeksOnline/

Të fundit