09:34 / E Premte, 04 Mars 2022 / B O

Mercedes ka gati modelin e ri, me çmim afro 150 mijë euro

Merrcedes së shpejti do të prezantojë modelin e ri të G-Wagen.

“Edition 550” quhet modeli që do të vije me opsione tre ngjyrëshe, të kuqe, të bardhë dhe gri.

“Bisha” e Mercedes do të ketë 416 kuaj fuqi me dy turbo.

Çmimi fillestar raportohet se do të jetë rreth 150 mijë euro./Indeksonline/