09:54 / E Premte, 10 Gusht 2018 / indeksADMonline

Mërgimtari sulmon policët në trafik

Policia e Kosovës ka ndaluar një veturë me targa zvicerane dhe me kërkim të dokumenteve, i dyshuari shqiptar, shtetas i Serbisë ka ofenduar dhe ka tentuar të sulmojë fizikisht.

Rasti ka ndodhur në fshatin Shirokë të Suharekës, transmeton Indeksonline.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje./Indeksonline/