10:19 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Merreshin me prostitucion, arrestohen një grua dhe një burrë, në Mitrivicë

Janë arrestuar dy të dyshuar, një burrë dhe një grua të mërkurën në Mitrovicë, shkruan Indeksonline.

Ata dyshohet se kishin kryer veprën penale “Marrje me prostitucion”./Indeksonline/

Mos i humb