23:00 / E Mërkurë, 17 Gusht 2022 / AR

Mërzi e madhe në familjen e Donika Kadajt, qenka bërë e “zezë dita”

Përmes një statusi në “Facebook”, Donika Kadaj-Bujupi, ka treguar që ditën e sotme i ka humbur qeni.

Ajo tha se kafshën e kanë prej shumë vitesh dhe se humbja e tij i ka mërzitur shumë.

Gjithashtu luti të gjithë ata që mund të hasin në të, të lajmërohen në këtë numër telefoni: +38345600037.

Postimi i plotë:

“Sot na ka humb qeni, Lucky. E kemi prej shume vitesh e na ka merzit shume 🙁 po ma se shumti jemi te shqetsum mos e ka sulmu ndonje qen tjeter ne rruge. Ne jetojme afer spitalit amerikan ne Veternik, por ka mundur me shku edhe ma larg, po ju lus kushdo qe e sheh me na lajmeru ne +38345600037. Fotoja nuk eshte e ktyre ditve, tash eshte i qethur”, shkroi ajo./Indeksonline/