23:44 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Mes luksit dhe trëndafilave, Arta Elezaj feston ditëlindjen

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Arta Elezajn, klinasen që u bë aktore falë bukurisë e që po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës luksoze që bën.

Kaçurrelja sot ka festuar ditëlindjen, e këtë ditë të rëndësishme ajo e ka pritur me shoqërinë e saj, në një vend luksoz, ndërsa tregon edhe një buqetë të madhe me trëndafila që ka marrë si dhuratë./Indeksonline/