21:55 / E Martë, 29 Tetor 2019 / indeksADMonline

Messi nuk është “normal”, asist dhe gol me “doktoraturë”

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Valladolidit.

Golin për 2-1 e shënoi Arthuro Vidal në minutën e 29-të të ndeshjes pas një asisti spektakular nga Messi.

E Argjentinasi u përkujdes për golin e tretë për katalonasit me një supergjuajtje të lirë nga distanca. /IndeksOnline/