23:49 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Messi takohet me dy kundërshtarët e tij (Foto)

Juventusi dhe Barcelona janë takuar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Torino.

Messi në këtë ndeshje takoi dy shokët e tij te Argjentina, Gonzalo Higuain dhe Paolo Dybala.

“Argjentinasit takohen në Torino”, shkruhet në postimin e pesë herë fituesit të Topit të Artë. /IndeksOnline/