23:52 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Michelle Obama pA�r lindjen e Princit tA� BritanisA�: Mezi po pres pA�r njA� “pigjama parti” (Foto)

Lindjes sA� fA�mijA�s sA� tretA� mbretA�ror tA� Princit William dhe dukeshA�s Kate iu A�shtA� gA�zuar edhe A�ifti i famshA�m Obama.

KA�tA� e ka bA�rA� tA� ditur vetA� ish zonja e parA�, Michelle, e cila ka uruar A�iftin pA�r fA�mijA�n e tretA�, duke shpresuar qA� sA� shpejti tA� jenA� tA� ftuar nA� pallatin mbretA�ror pA�r njA� parti me pigjame, shkruan Indeksonline.

KujtojmA� se A�ifti presidencial kohA� mA� parA� ishin pA�r vizitA� nA� Britani dhe atA� kohA� Princi George, fA�mija i madh i Princit William refuzonte tA� flinte, qA� tA� rrinte me Obamat./Indeksonline/