22:47 / E Hënë, 21 Shtator 2020

Milan e nis sezonin në mënyrën më të mirë, Ibrahimovici ende po kryen punë

Skuadra e Milan ka arritur ta nis me fitore sezonin e ri të Series A.

Rossonerët kanë mposhtur me rezultat 2:0 skuadrën e Bolognas, transmeton Indeksonline.

Të dy golat e Milan i shënoj sulmuesi, Zlatan Ibrahimovic, që përkundër moshës po vazhdon të jetë në formë të lartë.

Në këtë ndeshje debutuan transferimet e reja: Brahim Diaz dhe Tonali./Indeksonline/