09:35 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Milan zbulon shumën që duhet ta paguajë PSG-në për Donnarumman

PSG mbetet shumë e interesuar për Gigio Donnarumma, i cili sipas Boban është në mesin e tre portierëve më të mirë në botë.

Sipas Corriere Della Sera, portieri i Milanit do të shitej vetëm nëse arrin një ofertë të mirë prej të paktën 60 milion euro këtë verë. Sidoqoftë, kjo nuk duket e mundshme, përcjell Indeksonline.

Ekipi francez janë në nevojë për një portier pas largimit të Buffon dhe po e kërkojnë të riun e Milanit me ngulm./Indeksonline/