23:51 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / Ç.Q

Milani i pleqve po rikthehet, “kuq e zinjtë” duan dy mbrojtësit e vjetër në skuadër

Skuadra e Milan po mendon që në verën e ardhshme të siguroj ndonjë transfer të madh por pa shpenzuar para.

Sipas “Todo Fichajes”, klubi nga Italia në listë për t’i transferuar pa para i ka dy legjendat e mbrojtjes, Sergio Ramos dhe Thiago Silva, transmeton Indeksonline.

Dy futbollistët në verë janë të lirë nëse nuk nënshkruajnë kontratë me klubet aktuale.

Thiago Silva edhe në fillim të karrierës së tij ka qenë pjesë e AC Milan./Indeksonline/