20:55 / E Enjte, 07 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Milani mposhtet nga Rijeka

Milan ka pësuar humbje prej nga Rijeka në ndeshjen e fundit të fazës së Grupeve të Europa Leagues

Skuadra e Milanit  ka pësuar humbje edhe në Europa League, duke u mposhtur 2:0 nga ekipi kroat, Rijeka.

Golat për skuadrën vendëse i shënuan Puljic dhe Gavranovic.

Pas kësaj humbje Milan mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, tri më shumë se sa AEK në vendin e dytë./IndeksOnline/