21:30 / E Diele, 03 Mars 2024 / AR

Miley nuk e dinte që nëna është lidhur me ex-in e motrës

Këngëtarja Miley Cyrus nuk ishte në dijeni të ndonjë “drame” të supozuar rreth motrës së saj Noah Cyrus, nënës Tish Cyrus dhe burrit të ri të nënës së saj Dominic Purcell, thotë një burim ekskluzivisht për People.

“Miley nuk kishte asnjë ide për dramën me Dominic. Asnjë ide fare”, thotë burimi i brendshëm për këngëtaren e “Flowers”. Kjo pasi një burim zbuloi në fillim të kësaj jave se Noah, 24 dhe Purcell, 54, kishin parë njëri-tjetrin para martesës me Tishin, 56 vjeç.

“Ajo u përball me nënën e saj për këtë. Ajo mendon se është një situatë e çuditshme, por ajo e do mamin e saj dhe dëshiron që ajo të jetë e lumtur”, shton burimi

Përfaqësuesit e Miley, Tish, Noah dhe Purcell nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës së PEOPLE për koment të dielën. Një përfaqësues i Noah më parë nuk kishte asnjë koment këtë javë në lidhje me marrëdhënien e supozuar mes saj dhe Purcell, shkruan People.