19:39 / E Martë, 10 Dhjetor 2019

Milik kompleton hat-trickun që në pjesën e parë

Napoli është në epërsi 3-0 në pjesën e parë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Genk.

Të tre golat në këtë ndeshje i shënoi Milik (3’, 26’ dhe 38’).

Ky është patriku i tij i parë në Ligën e Kampionëve i Milik. /IndeksOnline/

Mos i humb