21:06 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020

Milot Rashica me të birin, ia mësyjn Kosovës

Milot Rashica, është një nga futbollistët më të dalluar të përfaqsueses së Kosovës.

Përpos talentit dhe suksesit në fushën e blertë, ai shpesh merr vëmendjen me paraqitjet e tij nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ai është bërë baba i një djali, madje ai u bë prind për herë të pare, e duket se po e shijon këtë ndjenjë në çdo moment.

Madje në paraqitjen e tij të fundit, me të birin në krah, ai ka bërë të ditur se është nisur për të ardhur në Kosovë.

“Let’s go home, my son”, ka shkruar ai përkrah fotografive.  /Indeksonline/

Mos i humb