07:23 / E Premte, 12 Korrik 2019

Ministrja Hoxha raporton në komision për marrëveshjen financiare për IPA 2018

Ministrja e Integrimit Evropian Dhurata Hoxha sot do të raportoj para Komisionit për Integrime Evropiane.

Raportimi i saj ka të bëjë me shqyrtimin e Projektligjit për ratifikimin e Marrëveshjes financiare për IPA 2018 ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Mbledhja e komisionit mbahet në ndërtesën e Kuvendit, nga ora 13:00./Indeksonline/