14:59 / E Martë, 14 Korrik 2020

Miqësia e vjetër, Cazorla dhe Nacho thyejnë rregullat e pandemisë dhe përqafohen para fillimit të ndeshjes

Mbrëmë u zhvillua ndeshja mes Villarrealit dhe Real Sociedadidit, ku fitues dolën këta të fundit me rezultat 1:2.

Para fillimit të ndeshjes ndodhi diçka e bukur që fatmirësisht u kap nga kamerat, transmeton Indeksonline.

Kjo ndeshje bashkoj dy miq të vjetër, Santi Cazorlan(Villarreal) dhe Nacho Monrealin(Real Sociedad).

Dyshja, përveç në kombëtaren e Spanjës, kanë luajtur edhe në skuadrën e Arsenalit.

Edhe pse me rregullore nuk lejohen përqafimet, Cazorla dhe Nacho nuk mundën që ta përfillin këtë rregull kur u panë./Indeksonline/  

Mos i humb