16:30 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në botë (Foto)

Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet shumë e lezetshme dhe e bukur teksa pozon para aparatit fotografik.

Image result for miranda kerr

Këto imazhe ajo i ka ndarë me adhuruesit e saj në rrjetin social “Instagram”  dhe për pak kohë ka marrë shumë mijëra pëlqime dhe komente.

Image result for miranda kerr

Ndryshe, Miranda konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë./Indeksonline/

Thanks for the love @byrdiebeauty.au ? (article in bio!)

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Temat: