17:52 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Miriam Cani publikon këngën “Meteor” (Video)

Miriam Cani publikon këngën “Meteor” (Video)

Miriam Cani është kthyer në skenën muzikore me një projekt të ri.

Kënga e cila mban titullin “Meteor”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Si gjithmonë Miriami edhe kësaj radhe duket e bukur dhe e veçantë./Indeksonline/