22:30 / E Diele, 31 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Miss Shqipëria me fotografi provokuese uron Vitin e Ri: Zgjodha të jem korrete..

Miss Shqipëria 2017 Klaudia Kalia edhe një nga femrat më seksi, por edhe më të përfolura të show biz-it.

Bukuroshja e cila shquhet për linjat e saj ka postuar fotografi tejet të nxehta për të uruar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ndërsa ka shkruar:

Zakonisht nuk para bej urime per asnjelloj feste sepse ato urime te shkruara nga gjith bota shuumm pak mund te realizohen pasi thuajse te gjitha burojne nga hipokrizia . Gjithsesi kete feste zgjodha te jem “korrekte” duke iu uruar te gjithve nje vit te ri plot buzeqeshje dhe plot dashuri dhe per ata qe mund te ndihen te lumtur pa dashurine , gjithsesi jua uroj ne ate menyre qe ata duan te ndihen te tille #cheers?