15:41 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Skerdi dhe Miss Shqipëria flirtojnë në Instagram (Foto)

Është duke e shijuar suksesin e këngës “Tradhtare”, e cila u pëlqye mjaftë shumë nga audienca, por Skerdi duket që përveç skenës muzikore ka sukses edhe kur është fjala tek femrat, shkruan Indeksonline.

Nuk dihet se cili është raporti i tij me miss Shqipërinë, Klaudia Kalia, por ata kanë shkëmbyer disa komente mjaftë të “nxehta”.

Çdo që ka nisur nga një fotografi në të cilën bukuroshja shqiptare shfaqet tejet joshëse për festën e Krishtlindjeve, në të cilën i komenton këngëtari e ajo nuk heziton menjëherë t’ia kthej./Indeksonline/