10:17 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / OSH

Miss Shqipëria tradhëtohet nga pasqyra, një mashkull në dhomë me të

Ish-Miss Shqipëria para dy vjetësh, Trejsi Sejdini, njihet për fotot e saj provokuese. Bukuroshja nga Elbasani ka thënë se është ende beqare.

Por ca foto të saj nga hoteli zbulojnë se një mashkull misterioz po qëndron në dhomë me të dhe kryen edhe punën e fotografit.

Është pasqyra që ka trëdhëtuar bukuroshen shqiptare ku shihet një mashkull në hije, duke i bërë foto në veshjen e saj +16 në dhomë./Indeksonline/