09:03 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Mitrovicë: Tenton ta vras me thikë, arrestohet

Një person në Mitrovicë është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht viktimën me thikë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me mjet të mbrehtë (thikë) viktimën mashkull K/Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje” thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/