10:24 / E Mërkurë, 18 Korrik 2018

Mizore, një 31-vjeçar kryen marrëdhënie seksuale me kalin (Foto)

Një 31 vjeçar ka pranuar para Policisë se ka kryer marrëdhënie seksuale dy herë me një kali në stallën Grafton të New South Wales.

Daniel webb Jackson ka thënë se ai kishte marrë pëlqimin e kalit për të bërë seks me të, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Ai në intervistat e policisë kishte pranuar se ka kryer dy akte seksuale me kalin. Mirëpo, sipas tij ai ka marr pëlqimin e kalit, pasi e ka goditur atë në shenjë për të kryer marrëdhënie me te.

Ai u kap nga policia, pasi kamerat e vëna në stallë identifikuan atë duke kryer këto akte të tmerrshme ndaj kalit.

Webb-Jackson u vetëdeklarua jo fajtor për kryerjen e kësaj vepre, mirepo gjykata e dënoi atë me 10 muaj burg dhe e gjobiti me 700 dollarë.
Kali ka mbetur i traumatizuar pas sulmit. Kjo vjen pasi sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, në të ka një çrregullim mendor pasi ka përjetuar sjelljen seksuale./Indeksonline/