12:23 / E Premte, 14 Qershor 2019

Moda e fundit, Victoria Beckham me këpucë 2 numra më të mëdha

Pas Meghan Markle, tashmë sipas DailyMail edhe ylli i ‘Spice Girls’ Victoria Beckham po e sjellë një modë interesante në skenë, transmeton Indeksonline.

Modelja Victoria Beckham njihet për stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet interesante që i bën në paraqitjet publike.

Stilistja e modës, 45 vjeçare mbante të mbathura këpucë të gjelbërta, që dukeshin të jenë një madhësi shumë më e madhe se numri real i saj.

Në paraqitjen e saj në ‘West Hollywood’ ajo la përshtypje me këtë modë që po e sjellë. /Indeksonline/

Mos i humb