10:11 / E Premte, 22 Maj 2020 / indeksADMonline

“Modela”, lansohet kënga e re e Ardian Bujupi

Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar.

Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records”.

Muzikën e ka bërë Hoba, ndërsa klipi duket goxha interesant.

Duket se Ardiani ka shfrytëzuar karantinën për të punuar dhe ky është rezultati i parë./Indeksonline/