19:10 / E Martë, 18 Qershor 2019

Modele bikinesh për këtë verë

Me ditët e nxehta, padyshim që mendja e secilit shkon te plazhi, deti, rëra e dëfrimi.

Femrat, në plazh synojnë të duken seksi dhe të marrin vëmendjen e të tjerëve, transmeton Indeksonline.

Më poshtë disa modele bikinesh.