14:47 / E Diele, 20 Tetor 2019 / indeksADMonline

Modelet e flokëve topuz që nuk i keni provuar më parë

Zbuloni modelet më cool që mund të krijoni me flokët e kapur.

Shpesh zgjoheni me një gjendje jo të mirë të okëve dhe koha në dispozicion në mëngjes nuk është asnjëherë mjaftueshëm për të lluar të drejtoni apo krehur okët. Për këtë na vjen në ndihmë okët e kapur. Nëse jeni mërzitur nga topuzi klasik i balerinave dhe okët e kapur bisht kali, provoni këto ide të bukura topuzi që do ju bëjnë të dukeni shumë moderne.