23:41 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Modelja e famshme nuk heziton, në imazhet e reja të gjitha i tregon

Modelja me prejardhje nga Afrika e Jugut, Candice Swanepoel e ka dëshmuar edhe një herë se mbetet një nga ikonat e bukurisë .

Ish modelja e ‘Victoria’s Secret’ realizoj së fundi një fotosesion ku u paraqit gjysmë e zhveshur derisa u mbulua me një pallto të zezë.

31 vjeçarja tregoj se vazhdon të ketë linja perfekt dhe më në formë se asnjëherë më parë.

Ndryshe, është e martuar me Hermann Nicoli me të cilin ka dy fëmijë.

Modelja është ende aktive në profesionin e saj dhe imazh i shumë markave botërore./Indeksonline/

Mos i humb