23:49 / E Premte, 08 Nëntor 2019 / indeksADMonline

Modelja e njohur shëtit rrugëve të Los Angjelosit vetëm në peshqir

Çdo gjë që veshin të famshmit lehtë mund të kthehet në modë, por një gjë që ka bërë së fundi modelja, Suki Waterhouse ka befasuar të gjithë.

Modelja e famshme është kapur nga paparacët gjatë një shëtitje në qytetin e Los Angjelosit.

27 vjeçarja është parë e veshur me një peshqir dhe flokë të lagura teksa ishte nisur për të realizuar fotosesionin e radhës.

Prandaj duke nxituar për në punë ajo doli në rrugë siç kishte dalur nga dushi /Indeksonline/